Опис

дијагонала 65″/164 cm
резолуција 3840 x 2160 (4K)
технологија LED
Тип на ТВ SMART
TV tuner DVB-T2/C/S2
Оперативен систем Android
Гаранција 2 год.
Бренд Vivax
Тип на производ Телевизори

Дополнителни Информации

Бренд